
Розкладний стіл 160х70см з металевими ніжками стіл-тумба ніжки з регулюванням дуб крафт
2 900 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 940-12-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У столі-книжці передбачено 3 варіанти розкладки. У зібраному вигляді модель займе мінімум місця, що дозволить використовувати її у будь-якій точці приміщення. Розібравши частково, власник створить 4 посадкові місця, зможе комфортно розміститися з друзями чи рідними за обідом чи чаюванням. До приходу гостей модель можна повністю трансформувати. У цьому випадку стіл надасть 6 місць для вільного розташування. На широкій стільниці поміститься все необхідне: посуд, предмети декору, приладдя для сервірування. Стіл відмінно підійде до інтер'єру, витриманого у будь-якому сучасному стилі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 725 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 725 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 725 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 225 мм |
| Вага | 25 кг |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴



